Portal randkowy Erodate - co to jest, jak działa oraz na co należy uważać?

Erodate to zdecydowanie portal randkowy, na który warto zwrócić uwagę. Portal wyróżnia się dużą bazą użytkowników, co jest zdecydowanym plusem i umożliwia dużo łatwiejsze umawianie się na randki przez Internet. Codziennie w Erodate rejestrują się setki nowych użytkowników.

Na portalu można znaleźć takie funkcje jak czaty, nie zabraknie tutaj również gorących galerii – które możesz tworzyć sam oraz przeglądać profile innych. Erodate wyróżnia się tym, że można używać go w pełni za darmo, chociaż dla bardziej wymagających użytkowników jest również możliwa opcja premium, którą omówimy w dalszej części opisu portalu randkowego Erodate.

Podobne portale randkowe do Erodate znajdziesz poniżej:

  1. LowcySeksu.pl – portal do seks randek online
  2. Ranking najlepszych sex portali randkowych online

Seks randki w Erodate

Jak z samej nazwy portalu wynika, portal Erodate służy głównie do umawiania się na seks randki przez Internet. Jest to jego zaleta, ponieważ jeżeli jesteś osobą, która szuka sex randki, nie spotkasz się z nieporozumieniami, które bywają częste na portalach typu Tinder czy Badoo. Dlaczego? Gdyż na ów portalach możesz spotkać osoby o skrajnie różnych celach założenia konta. Od nudy, po chęć po prostu pisania czy stałego związku. Natomiast Erodate skupia w swoim gronie jedynie użytkowników, którzy szukają seks randek czy ogólnie tematów powiązanych z erotyką.

Co to Erodate? Recenzja portalu

Seks randki w Polsce stają się coraz bardziej popularne, a co za tym idzie baza użytkowników Erodate staje się coraz większa. Erodate to zdecydowanie portal dla osób, które chcą zacząć umawiać się na niezobowiązujące seks randki, a dołączenie do portalu jest niezwykle szybkie i proste, przez co nawet osoby niezgłębione w działanie Internetu mogą swobodnie poznawać osoby na seks w ów portalu. Wiele użytkowników ceni sobie portal Erodate za możliwość szybkich czatów, przeglądania erotycznych galerii użytkowników oraz otwartość użytkowników na szybkie umawianie się na niezobowiązujący seks. Jeżeli jesteś zainteresowany poważnym związkiem, szukasz trwałej relacji to raczej odradzamy korzystanie z tego portalu, a spróbowanie innego portalu randkowego. Dołącz do Erodate za darmo, bądź wypróbuj opcję premium i korzystaj ze wszystkich opcji bez limitów.

Rejestracja oraz Logowanie w Erodate

Rejestracja w Erodate jest prosta oraz nie zajmuje więcej czasu niż minutę. To zdecydowanie duża zaleta tego portalu. Na poniższych obrazkach przedstawiamy jak to wygląda, a w procesie rejestracji należy podać takie informacje jak: swoją płeć, kogo szukamy, datę urodzenia oraz swój e-mail. Warto również uzupełnić od razu cały swój profil, dzięki czemu łatwiej będzie znaleźć odpowiedniego partnera.

1
2
3
4

Uwaga, po procesie rejestracji ważnym elementem jest to, aby potwierdzić adres e-mail. Jak to zrobić? Przejdź na e-mail, który podałeś w procesie rejestracji, a następnie kliknij w link aktywacyjny, który otrzymałeś w wiadomości. To wszystko – po aktywacji konta, uzyskasz dostęp do pełnej zawartości oraz funkcjonalności portalu.

Zalety Erodate - bezpieczeństwo i liczba użytkowników

  • Główną zaletą jest to, że Erodate weryfikuje zdjęcia, które pojawiają się na portalu. Dzięki czemu możesz mieć pewność, że należą one do realnych osób znajdujących się w Twojej okolicy.
  • Kolejną zaletą jest liczba użytkowników. Jak podaje główna strona Erodate, na portalu znajduje się aż 1.6 mln użytkowników, z czego dużą część stanowią również kobiety.
  • Warto pamiętać również, że osoby na portalu Erodate szukają jedynie seksu. Prawdopodobnie żaden inny portal nie skupia tak dużej liczby użytkowników, którzy szukają przygodnego seksu czy stałego układu.

Erodate darmowe oraz premium, czyli płatności

Jeśli dołączysz do Erodate za darmo masz dostęp do bezpłatnego przeglądania profilu użytkowników. Widoczne jest również zdjęcie profilowe, jednak aby zobaczyć je w pełnej okazałości wymagane jest posiadanie konta premium. Użytkownicy premium uzyskują również dostęp do całej galerii profilu, który chcą przeglądać, gdzie często znajdują się gorące zdjęcia oraz filmy. Ceny premium są przystępne i każdy użytkownik zdecydowanie może sobie na nie pozwolić. Zwłaszcza, że biorąc pod uwagę możliwości jakie daje premium, jest to warte swojej ceny.

Profil w Erodate - na co uważać, na co zwrócić uwagę

Jak w każdej sieci społecznościowej możesz natrafić na fałszywe profile. Charakteryzują się one często tym, że informacje na takim profilu nie są wypełnione. Jeśli zauważysz taki profil możesz go zgłosić do administracji lub po prostu zablokować. Tak samo w przypadku osób, na które natrafisz i nie będziesz chciał mieć z nimi kontakt, z uwagi na jakieś nieporozumienia. Przed wysłaniem wiadomości do każdej osoby, zwróć szczególną uwagę na jej profil, przez to na pewno unikniesz nieporozumień. Warto również zwrócić uwagę, że portal Erodate w szczególności skupia osoby z największych miast w Polsce jak Warszawa, Kraków czy Poznań.

Zarejestruj się już teraz w portalu Erodate i umów się na seks randkę nawet w 24 godziny po założeniu swojego konta!